mardi 1 mai 2018

Neverovatna završnica | Tamiš - Crvena Zvezda 86:87 | 30.04.2018. HD

[unable to retrieve full-text content]

OVAKO JE JANKOVIĆ SPASAO ZVEZDU BRUKE U PANČEVU: Pogledajte ludu završnicu meča Tamiš - Zvezda!

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Tamiš (87:86) u petom kolu A grupe Superlige Srbije i to trojkom Stefana Jankovića sekund pre kraja.

Zvezda je polovinom treće četvrtine imala sedamaest poena prednosti, ali je Tamiš, polako topio zaostatak, pa se u poslednji minut ušlo sa 82:82. Hristov je pogodio trojku za domaće, a na drugoj strani Lesor je zakucao posle promašaja Feldina.

Hristov je 18 sekundi pre kraja doneo Tamišu koš prednosti 86:84. Domaći su obranili napad, jer je Čović četiri sekunde pre kraja napravio korake.

Domaći igrači su tada, napravili grešku, koja ih je koštala pobede, jer lopta prilikom ubacivanja nije dotakla nikoga, pa je sada Zvezda imala aut pod košem Tamiša.

Čović je našao Jankovića, koji je sekund pre kraja ubacio trojku za konačnih 87:86!
Najefikasniji u pobedničkom sastavu bio je Feldin sa 22 poena, a pratili su ga Janković sa 14, Čović sa 11 i Ročesti sa deset.
Bolji od ostalih kod domaćih bio je Smiljanić sa 19 i Vitković sa 16 poena, dok su dvocifireni još bili Hristov (12) i Knežević (10).